Publikacja aktualizacji 312

Dodane przez biosys - pt., 2018-05-25 - 14:17

1. Rejestracja czasu pracy (aplikacja):

ZUS e-ZLA - import plików z portalu ZUS PUE

Importer pozwala w wygodny i szybki sposób wprowadzić do systemu nieobecności ZUS . Rozbudowane ustawienia pozwalają mapować typy nieobecności ZUS na typy nieobecności istniejące w systemie ETATOMIERZ. 

Urlop na żądanie 

Urlop na żądanie jest rozwinięciem istniejących funkcjonalności jak: wprowadzanie nieobecności w grafiku pracownika, wnioskowanie pracownika o urlop (Web) oraz limitacji nieobecności. Operator wprowadzając "ręcznie" nieobecności może wybrać tryb "Normalny" lub "Na żądanie". Tryb na żądanie jest odpowiednio oznaczony na grafiku. Podobnie zostało zmienione wnioskowanie o nieobecność przez WebPracownik. Jeśli posiadają Państwo "Moduł limitacji" wprowadzenie nieobecności na żądanie będzie sprawdzone pod względem przekroczenia limitu (najczęściej 4 dni dla urlopu wypoczynkowego).  

2. WebPracownik 2.0

Wprowadzenie nowego typu wniosku pod nazwą "Wniosek uproszczony". Wniosek taki pozwala na wprowadzenie tekstu, tytułu, załącznika oraz wybór dni w kalendarzu. Funkcjonalność może być przydatna w realizacji spraw formalnych na linii pracownik-kadry.

 

Jeśli powyższe funkcjonalności nie są widoczne u Państwa w systemie zachęcamy do kontaktu z opiekunem handlowym.